Amazon через збій продавав усі товари по одному пенні

Продажи

amazonБританське відділення всесвітнього торгового інтернет-сервісу Amazon 2:00 продавало тисячі товарів за єдиною ціною в один пенні. Програмний збій привів до значного матеріального збитку постачальників і іміджевих втрат самого продавця, пише британська газета The Mirror.

За попередніми даними, в несправності винувато програмне забезпечення стороннього виробника RepricerExpress, яке дозволяє синхронізувати ціни Amazon з цінами на інших сайтах.

Тисячі постійних покупців Amazon придбали товари за сміховинною ціною. Виходячи із загальних обсягів закупівель, постачальники товарів можуть зазнати значних збитків. Зокрема, видання наводить слова різних контрагентів інтернет-магазину, які повідомляють про втрати на суму від 20 до 100 тисяч фунтів стерлінгів.

Amazon повідомляє, що екстрено прореагував на ситуацію і анулював більшість приватних замовлень по помилковою ціною. Тим не менш, постачальники мають намір судитися з виробником програмного забезпечення.

Американська компанія Amazon.com, Inc. є найбільшим у світі по обороту інтернет-магазином товарів і послуг, створений в 1994 році. Один з перших інтернет-сервісів, орієнтованих на продаж товарів масового попиту. Штаб-квартира компанії розташована в Сіетлі.