Частка імпортних меблів у Росії склала 58%

мебельСтатисти підвели “меблеві підсумки” Росії за 2013 рік. Як стало відомо нашому порталу, за звітний період на вітчизняному меблевому ринку покупцям пропонували 58% зарубіжної, тобто, імпортних меблів. Решта 42% припали на меблі російського виробництва. При цьому фахівці відзначають, що покупці найчастіше “довіряють” як зарубіжної, так і вітчизняної меблів.

Якщо порівняти ці дані з 2012 роком, то отримаємо зростання на 7% – тоді частка імпортної меблів в Росії склала 51%, тобто, йшла практично врівень з нашою.

Незважаючи на те, що комплектуючі та фурнітура для меблів можуть поставлятися з інших країн, найчастіше меблі для Росії збирають все-таки на території нашої країни. Це робиться для того, щоб уникнути додаткових витрат і зайвого подорожчання вартості продукції.

Якщо ж завозити імпортну меблі безпосередньо – її вартість може зрости багаторазово, і тоді вона просто не зможе конкурувати зі своїми російськими “аналогами”. Цікаво, що згідно зі статистикою, останнім часом меблі все частіше купую через інтернет-магазини.

Фахівці вважають, що це пов’язано зі способом життя сучасної людини. Мовляв, у деяких дуже багато справ і просто немає часу на те, щоб роз’їжджати по меблевих магазинах. Набагато простіше підібрати потрібну меблі перед екраном монітора будинку. Однак у цьому випадку потрібно вибирати особливо ретельно, адже іноді відтінок меблів на картинці і насправді може мати істотні для інтер’єру відмінності.