До Росії з 1 вересня дозволяють ввозити турецькі кабачки і гарбузи

Новости

garbuz20da3fРоссільгоспнагляд з 1 вересня скасував заборону на ввезення в Росію кабачків і гарбузів з дев’яти турецьких підприємств. Про це йдеться в прес-релізі на сайті відомства.

Крім того, їм дозволять імпортувати перець, салат-латук і салат айсберг. Йдеться, зокрема, про Cavas Yonca Tarim – Rasim, Koltarim Ziraat Hayvancilik Sanayi ve ticaret Anonim, Ali Severoglu – Severoglu Tarim і ряді інших. Відзначається, що обмеження були зняті після візиту делегації Россільгоспнагляду на турецькі фабрики в травні 2017 року.

Ввезення деякої плодоовочевої продукції з Туреччини раніше був заборонений у зв’язку з порушенням санітарних норм. В даний час також діє ембарго на постачання в Росію турецької сільгосппродукції, не пов’язане з обмеженнями Россільгоспнагляду, зокрема, заборона імпортувати турецькі помідори. Вони були введені в якості заходів у відповідь на дії турецьких ВПС, які збили російський бомбардувальник в Сирії.

У серпні 2017 року міністр енергетики Олександр Новак, співголова російсько-турецької міжурядової комісії, говорив про те, що ембарго на поставки турецьких овочів може бути повністю скасовано до 20 жовтня 2017 року.