Емпатія та оптимізація

klient2Проте одного розуміння клієнта недостатньо. Важливо створити такий контент і таким чином спроектувати його розташування на сторінках мобільного додатка або Інтернет-порталу, щоб просто не залишити шансу відвідувачу вчинити інакше, ніж ми того очікуємо. Пояснимо на прикладі ще одного проекту з практики EPAM Empathy Lab.

Замовник – Американський Червоний Хрест, одна з провідних громадських організацій у США. В її завдання входить підтримка постраждалих від стихійних лих, навчання населення навичкам порятунку життів, надання міжнародної гуманітарної допомоги. Успіх організації цілком залежить від активності добровольців, щедрості і чуйності громадян. Тому, незважаючи на свій некомерційний характер, Червоний Хрест змушений використовувати методи та інструменти продажів з арсеналу рітейл-компаній.

Наша компанія була запрошена для оновлення корпоративного порталу www.redcross.org на базі платформи Oracle Commerce з метою вирішення двох завдань – домогтися збільшення обсягу фінансових пожертвувань і підвищити кількість людей, які записалися на курси. Фахівці компанії провели серію A/B-тестів, проаналізували співвідношення між числом відвідувачів, з одного боку, і обсягом грошових коштів, що надійшли пожертвувань і кількістю записалися на курси, з іншого боку. Інструменти веб-аналітики допомогли визначити основні фактори, що впливають на показники конверсії.

На основі отриманих даних були оновлені цільові сторінки порталу. Найбільш складним завданням було показати, що рухає тими, хто бере участь у благодійній діяльності, показати, що «купують» жертводавці, донести емоції і безкорисливу турботу про благополуччя інших через контент і дизайн, змусити відвідувачів випробувати почуття емпатії. При зміні сторінки для запису на курси був змінений акцент з реєстрації (що раніше вважалося пріоритетом) на натхнення і сильне бажання досягти чогось або стати кимось. Відповідним чином було змінено розташування елементів на сторінці та оновлений контент. Порівняно невеликі роботи зміни на сторінках сайту дозволили досягти зростання конверсії на 20% для матеріальних пожертвувань і на 10% для запису на курси.

В результаті A/B-тестування вдалося також поліпшити ефективну сторінку для збору пожертвувань. Зокрема, до існуючого поля, де відвідувач міг ввести будь-яку суму благодійної допомоги, були додані поля з можливістю вибору декількох варіантів обсягу пожертвувань. В результаті збори пожертвувань зросли на 12%.

В цілому реалізація проекту дала можливість Американському Червоному Хресту збільшити свій щомісячний «дохід» в середньому на 400 тисяч доларів США. Саме завдяки створенню гарного клієнтського досвіду, тобто досвіду, що приносить компанії матеріальні бонуси і дозволяє прийти до потрібного успіху.

Також по темі:

Плазмолифтинг: красивая кожа в любом возрасте

Одеяла в ассортименте: от верблюжего до акрилового

Сочетать галстук-бабочку можно с разной одеждой

Ремонт электронной техники – работа для профессионалов «Сервис-Украины»

Автомобильные чехлы продолжат жизнь сиденьям