Лужков вирішив виробляти вітаміни з гречки

Новости

luz619daКолишній мер Москви Юрій Лужков має намір зайнятися виробництвом рутина. Цей вітамінний препарат зміцнює кровоносні судини людини. Виробляти його будуть з гречки, повідомляє в середу, 30 серпня, РИА Новости з посиланням на прес-службу колишнього столичного градоначальника.

У 2017 році для виробництва сирцю рутина в належному Лужкову агрокомплексі в Калінінградській області відведені 100 гектарів з п’яти тисяч. На виділеній ділянці вирощуються спеціальні сорти гречки – червона і біла.

В даний час значний обсяг рутина в Росію надходить з Китаю, Японії і Кореї. У цих країнах вітамінний препарат, що відноситься до флавоноидам – ​​речовин групи вітаміну Р, які мають здатність зміцнювати капілярні судини, виробляють з плодів софори.

У Калінінградській області Лужкову належить кінний завод «Веедерн», який позиціонується як багатопрофільне сільськогосподарське підприємство. Крім розведення овець і коней, тут займаються рослинництвом і переробкою сільськогосподарської продукції.

В травнем 2017 року господарство розпочало випуск сирів під брендом «Медові лужки». Основні напрямки виробництва – це м’які сири, такі як брі та камамбер. У подальших планах Лужкова почати виробництво твердих сирів – аж до виробництва пармезану.

У березні 2015 року було оголошено, що Лужков запускає в найзахіднішому регіоні Росії виробництво гречаної крупи. При цьому підкреслювалося, що завод «Веедерн» здатний переробляти всю гречку, вирощену в області. Для чого було придбано обладнання продуктивністю 900-1200 кілограмів гречаної крупи на годину.