Меблі для малогабаритного передпокою

PhotoRepro: 0 PhotoRepro: 1 PhotoRepro: 2 LarsВи – щасливий володар малогабаритного передпокою. Стіни в квартирі ламати не мають наміру, але любите свободу, як в переносному, так і в прямому сенсі. Тоді вирушайте на полювання за правильної меблями. Тим більше, що промислові дизайнери розробили ряд слушних пропозицій для життя в тісноті та не в образі… на будівельників.

Роботу над малогабаритним передпокоєм почніть з повного звільнення.

1) Позбавтеся від усього зайвого: громіздких меблів, незграбних предметів, максимально звільніть середовище в передпокої. Якщо над вхідними дверима знаходяться антресолі, на яких зберігається “багато потрібних речей”, безжально ламайте. Хоча антресолі не перекривають двері як таку, але з’їдають простір. У входить в передпокій з’являється відчуття вузького лазу, провідного в нору. А нора, як відомо, просторою не буває.

2) Виберіть меблі. Незважаючи на те, що самим народним рішенням для невеликого передпокою вважається шафа-купе, пропонуємо від нього відмовитися. Основне сховище речей краще організувати в глибині квартири – на балконі, в коморі або навіть в кімнаті.

Меблі у маленькому передпокої повинна бути виключно функціональна і розрахована на щоденне використання. Тому необхідно визначитися з предметами меблювання, без яких взагалі не обійтися.

Для верхнього одягу використовуйте відкриту вішалку. Вона може бути розташована в кутку чи вздовж стіни – в залежності від конфігурації коридору. Горизонтальну вішалку краще розташовувати в ніші або недалеко від вхідних дверей.

Якщо повісити на вішалку вільній стіні в центрі, то приміщення буде залишатися єдиним тільки коли на вішалці залишаться пара курточок. У холодну пору року – з зимовими пальто і шубами на вішалці – передпокій перетвориться на тісну гардеробну.

Якщо є вільний кут, розташуєте в ній підлогову вішалку. Вона практично виведе одяг зону огляду. Водночас відсутність кутів в приміщенні створює психологічно комфортну атмосферу. При вході в будинок важливо відчути себе захищеним.

Якщо вид висить одягу порушує гармонію передпокою – використовуйте поворотний шафа. Це своєрідна альтернатива відкритої вішалці: за допомогою поворотного механізму шафа можна обертати, закриваючи одяг суцільною стінкою.

У маленькому передпокої, як би ми не старалися, – маленька площа підлоги. А значить зайва взуття може заповнити прохідну зону дуже швидко. Взуття, принаймні по сезону, – це те, що повинно зберігатися під рукою. Плоскі галошницы дозволяють вирішити проблему, не захаращуючи простір (на відміну від багатоступінчастих поличок). Єдину колонку вибирайте в тому випадку, коли у вас – вільний кут, в центральній частині стіни – вона буде “різати” простір, заужая тісне приміщення.

Для центральної частини стіни – краще всього використовувати галошницу, що складається з декількох сегментів, розташовуючи їх вздовж горизонтальної лінії або в шаховому порядку.

Незвичне для російського менталітету рішення – відкрите розміщення взуття. Тим не менш воно знаходить все більше прихильників. Головне – дотримувати акуратність і чистоту.

3) Розставляти обрану меблі – не поспішайте. Попрацюйте з освітленням. Маленька передпокій – темне приміщення, вимагає світла. Зробіть кілька зон освітлення, використовуючи світильники на різному рівні. Як стельового освітлення – практичні точкові світильники, які дозволять піти від центрального світлового плями. Відсутність темних кутів і рівномірне освітлення “зробить” передпокій більше.

4) Суцільну двері, провідну в житлове приміщення, замініть на двері зі скляними вставками.

5) Від ключниці або тумбочки з дрібницями можна відмовитися, замінивши їх саморобної конструкцією.

Дякуємо компанії ТОВ “ІКЕА ДІМ” за надані фотоматеріали

Текст російською.