На станції метро «Кузнецький міст» встановлена інформаційна стела нового зразка

Оборудование

kuznmostІнформаційна стела, виконана в єдиному стилі транспортної навігації, була відкрита на станції «Кузнецький міст». Новий елемент був встановлений в рамках другого етапу впровадження Єдиної транспортної системи навігації. На круглому столі в центрі залу зображена схема метро і карта району. З допомогою стели пасажири зможуть не прокласти маршрут не тільки метро, а й по вулицях району. На стелі вказані номери виходів з метро, маршрути і зупинки міського транспорту в районі станції. Всі елементи схеми метрополітену та району станції виконані максимально наочними і зрозумілими для пасажирів. Навігаційна стела на станції оснащена підсвічуванням, і виконана з надійних сучасних матеріалів.

У найближчій перспективі такі стели з’являться і на інших станціях метро.

Ще один елемент нової системи навігації, встановлений на станції «Кузнецький Міст», – це новий світловий короб з сучасним графічним оформленням, пише worldua.info. Пасажири метро можуть оцінити якість і інформативність графіки на новому світловому коробі.

Таким чином стартувала друга частина пілотного проекту Єдиної транспортної системи навігації Москви. В рамках проекту вже встановлені нові підвісні та настінні покажчики на станції «Текстильники». Нові покажчики розміщені в залі станції і в подуличных переходах. На нових покажчиках адаптований шрифт написання станцій. Крім того, була дещо змінена конфігурація покажчиків – зовнішній вигляд даних елементів став більш стильним і сучасним.

Дані елементи в даний час тестуються на станції метро «Текстильники» в рамках пілотної частини реалізації проекту Єдиної транспортної системи навігації. Підсумки тестування нових елементів на станції «Текстильники» будуть підбиватися в кінці жовтня. До цього часу буде проведено опитування громадян – пасажири метрополітену зможуть оцінити нові елементи навігації.