Путін відзначив різке зростання споживання товарів у Росії за останні 25 років

Покупки

putin553e3dbОбсяг споживання у Росії за останні 25 років зросла в номінальному вираженні в сотні разів. Про це у вівторок, 18 квітня, заявив президент Росії Володимир Путін на засіданні президії Держради.

«Відбулося багаторазове, хочу це підкреслити — кількаразове зростання споживання товарів та послуг: у номінальному вираженні більш ніж у 500 разів», — заявив він.

У 1992 році товарообіг становив більше п’яти мільярдів рублів, а в 2013 році цей показник зріс до 2,3 трильйона рублів, відзначив глава держави.

При цьому за останні 20 років кількість звернень росіян з приводу захисту прав споживачів зросла в 100 разів. Ці питання не можна вирішити раз і назавжди одним способом через те, що вони пов’язані з розвитком економіки і появою нових товарів та послуг, вважає російський президент. Він запропонував розробити стратегію у сфері захисту прав покупців, пише газета Поступ.

За даними Об’єднаного кредитного бюро, у 2016 році-53 відсотка позичальників брали нові кредити для часткового або повного погашення старих боргів. При цьому загальний обсяг нових кредитів, виданих банками фізичним особам в 2016 році, зріс на 28 відсотків і склав понад 3,25 трильйона рублів.