Режисер вибирає IT-суфлерів

Молл Патчвей у Брістолі, Англія
Молл Патчвей у Брістолі, Англія

Безумовно, російські торгові центри у вигляді нудних коробок помітно програють закордонним центрам, які ідеально вписуються в міське середовище своїми яскравими святковими образами. І на цю деталь вітчизняним власникам торгових центрів варто звернути увагу. Але при цьому експерти одностайні в тому, що пряма реклама торгових центрів для збільшення їхньої купівельної трафіку втрачає свою ефективність.

Сьогодні потрібна управління купівельними потоками всередині торгових центрів. Справа в тому, що в звичайному торговому центрі, коли мова йде про окремо стоять орендарів, строката картина вимальовується не тільки з різношерстим асортиментом, але і з програмами, касовими апаратами, фіскальними реєстраторами і т. д.

Знайти універсальний підхід до всього цього «букету» дуже складно, але без цього неможливо побачити реальну картину, що насправді відбувається в торговому центрі: де саме витрачають гроші покупці, яким чином формуються купівельні потоки і т. д. І тут не обійтися без спеціалізованих IT-систем, наявність яких є обов’язковою умовою успішного існування сучасного торгового центру.

Молл-шопінг у Дубаї

– Аналітика стає основою управління торговельним центром, розуміння поведінки його відвідувачів і зв’язків між орендарями, – пояснює керуючий партнер Watcom Data Consultring Олексій Князєв. – Орендарі збагачують усвідомлення свого бізнесу за рахунок розуміння того, що відбувається в торговому центрі. Ділячись своєю інформацією, вони отримують цінну інформацію про життя торгового центру і поведінку його відвідувачів.

По темі: Первый в мире торговый центр отреставрируют во Владивостоке

Це дозволяє і торговому центру, і орендарям зробити свої пропозиції, послуги, комунікації більш релевантними і бажаними для відвідувачів. Саме тому на сучасному ринку як ніколи затребувані програмні рішення, що дозволяють вирішувати завдання вивантаження транзакцій з різних касових апаратів і касових програм, різних технічних умовах.