Російські товари у Львові відокремлять від українських

Новости

rostovУ Львові усі товари російського виробництва будуть виставляти окремо від українських під вивіскою «Виготовлено в РФ». Про це повідомляє «Сегодня» з посиланням на постанову міської ради. Воно було прийняте на сесії 10 липня, проте набула чинності лише зараз.

Нові правила стосуються як супермаркетів, так і невеликих магазинів, кіосків і лотків на ринку. Порушникам пригрозили розглядом в суді. Мер Львова Андрій Садовий зазначив, що в місті також проходить кампанія на підтримку місцевих товарів, зокрема, з’являються відповідні покажчики. «Цю програму потрібно продовжувати, щоб ми знали, що купуємо, адже купівля львівських товарів – це наш бюджет, зарплата, податки», – підкреслив він.

У Львові додатково маркуватимуть російські товари – відеосюжет 24 каналу

18 липня аналогічне рішення (про маркування товарів з РФ) ухвалила міська рада Тернополя. «Відтепер мешканці зможуть чітко бачити, де російські товари, і виражати свою громадянську позицію по відношенню до країни-агресора”, – заявив у зв’язку з цим мер Тернополя Сергій Надал. Перевіряти дотримання цієї рекомендації та проводити перевірку вивісок і табличок було доручено управлінню муніципальної поліції .

Раніше російські товари також пропонували маркувати в Івано-Франківській та Полтавській областях.

Українці почали масово бойкотувати товари російського виробництва ще навесні, після дестабілізації ситуації на сході країни і приєднання Криму до РФ. До квітня, згідно з даними GfK Ukraine, у західних областях України продажу російських товарів впали на 24 відсотки, на сході країни – на шість відсотків, у північних областях – на десять.