У США перед Геловіном закликали побоюватися цукерок з марихуаною

Новости

Влада американського штату Нью-Джерсі попередили жителів, що в Хелловін їх дітям можуть роздавати цукерки з марихуаною. Про це повідомляє Associated Press.

Офіційне попередження прокуратури з’явилося після того, як в Нью-Йорку десятирічному хлопчикові стало погано після цукерки з каннабісом. Агентство відзначає, що солодкість дитина знайшла на задньому сидінні сімейного автомобіля.

Прихильники легалізації марихуани вважають цукерки з наркотиком міською легендою. За словами виконавчого директора відділення Національної організації за реформу законів про марихуану в Нью-Джерсі Евана Нісона (Evan Nison), споживачі канабісу не прагнуть давати його дітям. «Ніколи не чув, щоб хтось замислювався про це, а також вважав, що це етично. (…) Це просто тактика залякування », – підкреслив він.

Як повідомила AP представник прокуратури штату, в США зафіксовано кілька випадків, коли дітям стало погано після цукерок з марихуаною, тому завдання влади – постаратися попередити подібні інциденти. Вона відмовилася відповідати на питання, чи відомо про отримання неповнолітніми таких солодощів саме в Геловін.

Агентство відзначає, що цукерки з каннабісом часто не відрізняються від звичайних мармеладних ведмедиків або схожі на прості карамельки і шоколадні батончики.

У США марихуана легалізована в декількох штатах. У деяких регіонах, в тому числі в Нью-Джерсі, дозволено її вживання тільки в медичних цілях.