“Яндекс” розширить можливості “Яндекс. Маркету”

Новости

“Яндекс” найближчими місяцями планує розширити можливості “Яндекс.Маркета”, дозволивши інтернет-магазинам продавати свої товари прямо на сторінці сервісу за передоплату з банківської карти або “Яндекс.Грішми”, повідомив керівник “Яндекс.Маркета” Олексій Авдей на конференції YaС/m-2014.

Дотепер покупець на “Яндекс.Маркеті” вибирав товар і магазин, а здійснював покупку і оплачував товар, відзначає postup.in.ua, вже на сайті самого магазину. Нова можливість “Яндекс.Маркета” допоможе інтернет-магазинам уникнути касового розриву — магазин одержить гроші відразу після передачі товару в службу доставки, а не коли товар дійде до покупця. Організацію самої доставки може узяти на себе MultiShip — агрегатор російських грузоперевозчиков, з яким “Яндекс” почав працювати на початку року, відзначив Авдей.

Крім того, інтернет-магазини зможуть пропонувати свої товари користувачам через систему персональних рекомендацій, яка радить людині, що ще можна купити, аналізуючи дані про його попередні покупки, пошукових запитах і багато чому іншому.

За словами Авдея, “Яндекс” гарантуватиме отримання товару, сплаченого через “Яндекс.Маркет”, або повернення грошей. На “Яндекс.Маркете” з’явиться система захисту покупців, завдяки якому людина зможе дізнатися все необхідне про замовлення або вирішити спірне питання, удавшись до допомоги незалежного арбітра.

“Ці зміни допоможуть російським інтернет-магазинам позбавитися “зависаючих” грошей, не звужувати коло своїх клієнтів через труднощі з логістикою, зменшити вартість залучення клієнта і заручитися його довірою. Подібні проблеми особливо важко подолати невеликим магазинам. Тепер у них будуть ті ж можливості, що і у гігантів. А у виграші опиняться користувачі”, — сказав Авдей.

“Яндекс.Маркет” — агрегатор товарів в інтернеті, який об’єднує більше 15 тисяч інтернет-магазинів. За даними TNS Web Index за січень-квітень 2014 року, щомісячно сервісом користується 19 мільйонів чоловік.

РІА Новини